Меблевий щит

Меблевий щит знятий з виробництва, розпродаж залишків, обов'язково запитуйте наявність у менеджерів!

Меблевий щит від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Цільні та зрощені з бука та дуба. Використовуються для виготовлення сходів, стільниць, меблів та інших столярних виробів. Екологічно чистий продукт. Замовляйте меблевий щит прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-24 з 74 товарів

Купити меблевий щит у роздріб чи оптом від виробника. Краща ціна

Меблевий щит – напівфабрикат, що є основою для багатьох виробів з дерева. Він виготовляється із натуральних матеріалів, що забезпечує довговічність, високу якість та екологічну чистоту виробів.

Меблевий щит: універсальне рішення для меблів та внутрішнього облаштування

Характеристики та особливості меблевого щита

ТзОВ «К’Лен» виготовляє меблеві щити з дуба, бука, ясена різних розмірів та текстури. За технологією виробництва їх розділяють на 2 категорії: цільні та зрощені.

Цільні меблеві щити виготовляються із деревини високої якості, шляхом склеєння ламелей спеціальним клеєм. Вони ретельно підбираються для досягнення максимально однорідної текстури та кольору. Особливість технології – цільні по довжині ламелі, які зрощені тільки по ширині до необхідного розміру.

Цільні щити виглядають дорого та елегантно, тому оптимально підходять для виготовлення сходів та невеликих меблів (журнальні столики, стільці).

Технічні характеристики:

 • Товщина – 20 мм; 27 мм; 40 мм (інші розміри на замовлення)
 • Довжина – до 2000 мм
 • Ширина щита – макс. 1000 мм (1200 під замовлення)
 • Ширина ламелі – 38-46 мм; 50 мм; 60-68 мм.

На відміну від цільного, зрощений щит отримуємо шляхом зрощення ламелів і в довжину, і в ширину, що дозволяє збільшити розміри готового щита. В основному він використовується для виробництва плоских поверхонь кухні, меблів, великих за розміром деталей сходів.

Технічні характеристики:

 • Товщина – 20 мм; 27 мм; 40 мм; 50 мм
 • Довжина – до 5000 мм
 • Ширина – макс. 1000 мм (1200 під замовлення)
 • Ширина ламелей – 38-46 мм; 50 мм; 60-68 мм

Для чого використовують меблеві щити?

 • Деталі сходів (тетиви, косоури, сходини й підсходини, перила, поручні, підбалясники та інше)
 • Меблів із натуральної деревини (повністю чи окремо фасадів чи деталей)
 • Стільниць
 • Декоративних елементів інтер’єру

Чому вже не можна купити меблевий щит саме в інтернет-магазині Klen.ua ТМ?

 • Контроль якості

  Ми повністю контролюємо процес виробництва – від поставок деревини до упаковки та складування готових виробів. Щити виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини бука, дуба чи ясена, яка має сертифікат незалежної міжнародної організації FSC® (Forest Stewarship Council®). Десятки спеціалістів працюють над кожним щитом, провіряючи ступінь просушки, якість склейки, відсутність дефектів.

 • Безпека

  Всі матеріали, які ми використовуємо, пройшли строгий відбір. Не тільки деревина, але й клей, а також всі види покриття повністю безпечні для дорослих, дітей та навколишнього середовища. Ми використовуємо у виробництві клей класу D3/D4 німецького виробника Jowat. Пропонуємо щит приємний на дотик та вигляд, абсолютно гіпоалергенний.

 • Меблі з натуральної деревини

  З січня 2021 року було прийнято рішення зняти з продажу щити по причині збільшення замовлень на наші меблі. Внаслідок цього триває розпродаж меблевих щитів із залишків по складам. Ми розширили лінійку меблів і тепер ви можете придбати меблі в спальню, у вітальнюу дитячу з наших якісних щитів.

Нажаль придбати меблевий щит у нас можна тільки з залишків на складах.

Якщо ви маєте можливість забрати замовлений меблевий щит самовивозом, зробити це можна зі складів представництв у Києві чи Львові.

Ціните якість та довговічність?

Вибирайте меблеві щити від компанії – виробника ТзОВ «К’Лен»

Меблевий щит - вибір на користь ефективності та якості

klen.ua - національний виробник меблів дає можливість купити Меблевий щит та, можливо, ліжка дитячі, ціни на ці категорії товарів дуже лояльні, як і на комод з пеленальним столиком. Може бути, ви мрієте купити ліжко дитяче або дитячі меблі львів - каталог завжди доступний для перегляду доступних товарів. Якщо ви з міста Львів, меблі для кухні можна купити, просто залишивши заявку на продукт на нашому сайті і ми якнайшвидше відгукнемося.

Де замовити з гарантією якості Меблевий щит?

Авжеж на нашому сайті! Зверніть увагу на дитячі ліжечка - ціна тепер дуже приваблива. Також не забувайте про пеленальний столик, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде приліжкова тумба, вона доступна в декількох кольорах, оберіть саме те – що вам потрібно. Наша компанія знаходиться у Закарпатті, але якщо ви хотіли купити прихожу в Хмельницькому – ми доставимо ваш товар по всій Україні.

Фільтрувати

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння