Меблевий щит

Меблевий щит знятий з виробництва, розпродаж залишків, обов'язково запитуйте наявність у менеджерів!

Меблевий щит від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Цільні та зрощені з бука та дуба. Використовуються для виготовлення сходів, стільниць, меблів та інших столярних виробів. Екологічно чистий продукт. Замовляйте меблевий щит прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Купити меблевий щит у роздріб чи оптом від виробника. Краща ціна

Меблевий щит – напівфабрикат, що є основою для багатьох виробів з дерева. Він виготовляється із натуральних матеріалів, що забезпечує довговічність, високу якість та екологічну чистоту виробів.

Меблевий щит: універсальне рішення для меблів та внутрішнього облаштування

Характеристики та особливості меблевого щита

ТзОВ «К’Лен» виготовляє меблеві щити з дуба, бука, ясена різних розмірів та текстури. За технологією виробництва їх розділяють на 2 категорії: цільні та зрощені.

Цільні меблеві щити виготовляються із деревини високої якості, шляхом склеєння ламелей спеціальним клеєм. Вони ретельно підбираються для досягнення максимально однорідної текстури та кольору. Особливість технології – цільні по довжині ламелі, які зрощені тільки по ширині до необхідного розміру.

Цільні щити виглядають дорого та елегантно, тому оптимально підходять для виготовлення сходів та невеликих меблів (журнальні столики, стільці).

Технічні характеристики:

 • Товщина – 20 мм; 27 мм; 40 мм (інші розміри на замовлення)
 • Довжина – до 2000 мм
 • Ширина щита – макс. 1000 мм (1200 під замовлення)
 • Ширина ламелі – 38-46 мм; 50 мм; 60-68 мм.

На відміну від цільного, зрощений щит отримуємо шляхом зрощення ламелів і в довжину, і в ширину, що дозволяє збільшити розміри готового щита. В основному він використовується для виробництва плоских поверхонь кухні, меблів, великих за розміром деталей сходів.

Технічні характеристики:

 • Товщина – 20 мм; 27 мм; 40 мм; 50 мм
 • Довжина – до 5000 мм
 • Ширина – макс. 1000 мм (1200 під замовлення)
 • Ширина ламелей – 38-46 мм; 50 мм; 60-68 мм

Для чого використовують меблеві щити?

 • Деталі сходів (тетиви, косоури, сходини й підсходини, перила, поручні, підбалясники та інше)
 • Меблів із натуральної деревини (повністю чи окремо фасадів чи деталей)
 • Стільниць
 • Декоративних елементів інтер’єру

Чому варто купити меблевий щит саме в інтернет-магазині Klen.ua ТМ?

 • Контроль якості

  Ми повністю контролюємо процес виробництва – від поставок деревини до упаковки та складування готових виробів. Щити виготовлені з екологічно чистої карпатської деревини бука, дуба чи ясена, яка має сертифікат незалежної міжнародної організації FSC (Forest Stewarship Council). Десятки спеціалістів працюють над кожним щитом, провіряючи ступінь просушки, якість склейки, відсутність дефектів.

 • Безпека

  Всі матеріали, які ми використовуємо, пройшли строгий відбір. Не тільки деревина, але й клей, а також всі види покриття повністю безпечні для дорослих, дітей та навколишнього середовища. Ми використовуємо у виробництві клей класу D3/D4 німецького виробника Jowat. Пропонуємо щит приємний на дотик та вигляд, абсолютно гіпоалергенний.

 • Вигідна пропозиція

  Меблевий щит – основна продукція нашої компанії, ціна на яку зможе вас порадувати. Ми пропонуємо справедливу вартість за якість без переплат посередникам. Багаторівневий контроль сортування дозволяє замовити продукцію різних сортів, враховуючи індивідуальні розміри.

Де і як придбати меблевий щит з вигодою?

Купити меблевий щит в роздріб в Україні можна в інтернет-магазині Klen.ua ТМ. В нас представлені меблеві щити стандартних розмірів, які підходять практично для будь-яких потреб та дизайнерських рішень. Вони завжди в продажі та в наявності на складі, тому ми гарантуємо швидку доставку по всій Україні.

Для оптових замовників ми розробили спеціальні пропозиції, ознайомитися з якими можна в розділі «Партнерам».

Якщо ви маєте можливість забрати замовлений меблевий щит самовивозом, зробити це можна зі складів представництв у Києві чи Львові.

Ціните якість та довговічність?

Вибирайте меблеві щити від компанії – виробника ТзОВ «К’Лен»

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Матеріал
Порода деревини
Ширина, мм
Довжина, мм
Товщина, мм
Сорт
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Товар додано до порівняння