Підсходини

Підсходини зняті з виробництва, розпродаж залишків, обов'язково запитуйте наявність у менеджерів!

Підсходини від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Вироблені з бука або дуба, зрощені або цільні. Для виготовлення та монтажу конструкції сходів. Замовте підсходини прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Підсходини купити за ціною від виробника в Києві, Львові, Рівному та інших містах України

Підсходинки для сходів – це елемент конструкції, котрий відповідає за висоту сходинки. Вони встановлюються вертикально на косоур – несучу поверхню сходинкового маршу. Деякі будівельники і дизайнери ставляться до цієї деталі досить зневажливо. Оскільки вважається, що вона виконує виключно декоративну функцію. Насправді саме від підсходин залежить, наскільки міцною буде конструкція, чи просідатимуть сходи, чи будуть вони достатньо жорсткими та зручними. Важливо знати основні правила щодо вибору матеріалу і розміру підсходини. Інтернет-магазин Klen.ua ТМ ділиться з вами корисними рекомендаціями.

Підсходини: на сторожі Вашого комфорту і безпеки

На що звернути увагу, вибираючи підсходини?

У першу чергу – на матеріал. Підсходини роблять із дерева, бетону, металу, металопластику – враховуйте тип сировини, з якого виготовлено решту елементів ваших сходів. Підсходини для сходів з натурального дерева також мають бути дерев’яні. Бетон надто обтяжить конструкцію, що призведе до появи тріщин, а метал може утворити точки напруги, і, як результат, сходини з дерева не витримають експлуатаційного навантаження.

Товщина і висота деталі грають важливу роль. Стандартні розміри: висота – 18-21 см, товщина – 18-20 мм. Головне в підсходинці – міцність. Обираючи такий варіант, ви отримуєте якість без переплат.

4 причини купити підсходини в інтернет-магазині Klen.ua ТМ

 • Індивідуальні розміри.

  Підсходини з каталогу не підходять за розмірами вашим сходам? Наші спеціалісти проконсультують за всіма питаннями, пов’язаними з індивідуальним замовленням. Ви замовляєте конкретний розмір, обираючи матеріал – і за короткий термін отримуєте елементи сходів, що ідеально підходять до решти.

 • Екологічність та естетика.

  Ми пропонуємо вам дерев’яні підсходини з екологічної деревини. Уся сировина, із котрої виготовлено вироби, пройшла ретельну перевірку й отримала сертифікат якості. Обираючи натуральну деревину, ви наповнюєте будинок позитивною енергетикою, надійністю і затишком. Візерунок кожної деталі унікальний, як і кожна родина – є у цьому щось символічне.

 • Повний комплект

  За допомогою зручної навігації можна підібрати всі необхідні деталі для сходів самостійно або зі спеціалістом. Ми витримуємо лінійки виробів в єдиному стилі, що забезпечує ідеальне поєднання комплектуючих матеріалів за кольором, якістю і розміром.

 • Тотальна економія.

  Купуючи підсходинки для дерев’яних сходів у нас, ви заощаджуєте час і кошти для більш важливих справ. Немає потреби у виснажливих походах по магазинам у пошуку потрібних деталей. Ми гарантуємо ціни від виробника. Вигідно і зручно – чи може бути щось краще?

  Придбати ідеальні підсходинки – неймовірно легко!

Якщо ви любите здійснювати придбання швидко, зручно і вигідно, тоді ви звернулися за адресою! Вироби від Klen.ua ТМ доступні в будь-якому куточку України – як онлайн, так і в роздрібних магазинах.

Через інтернет-магазин оформити замовлення просто: залиште свої контактні дані – і ми зателефонуємо для уточнення деталей. Ви можете замовити доставку кур’єром, поштовими службами або залишити за собою право забрати своє замовлення власноруч зі складу представництва.

 • Закарпаття: Іршавський р-н, с. Ільниця, вул. Лесі Українки, 7.
 • Київ: вул. Синьоозерна, 1/51.
 • Львів: вул. Навроцького, 4.

Хочете зберегти сходи у відмінному стані на довгі роки?

Обирайте якісні підсходини від Klen.ua ТМ

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Матеріал
Порода деревини
Ширина, мм
Довжина, мм
Товщина, мм
Сорт
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Товар додано до порівняння