Комплектуючі до сходів

Комплектуючі до сходів зняті з виробництва, розпродаж залишків, обов'язково запитуйте наявність у менеджерів!

Комплектуючі до сходів від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Якісні та надійні для виробництва сходів з бука та дуба. Від сходин до поручнів, зрощений та цільний матеріал. Замовте комплектуючі до сходів прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-9 з 28 товарів

Комплектуючі для сходів від виробника. Фурнітура на замовлення.

Здавалося б, вибір сходів не можу бути складним. Проте дизайнери не дарма акцентують свою увагу саме на цьому елементі інтер’єру. Правильно спроектовані та підібрані сходи можуть стати родзинкою вашого інтер’єру, підкреслюючи його сучасність і вишуканість. Сходи складаються з десятка деталей, поєднання яких впливає на зовнішній вигляд конструкції в цілому. Вибрати можна різні матеріали: деревина, бетон, мармур, метал – проте саме дерев’яні сходи визнано найбільш безпечними для здоров’я.

Комплектуючі до сходів з дерева: сучасне поєднання безпеки і краси у Вашому домі

Шукаєте, де купити комплектуючі до сходів високої якості?

В інтернет-магазині Klen.ua ТМ кожна деталь має значення.

Звичайна сходинка складається із двох частин: ступені (сходинки) та підсходинки.

Ступені бувають прямі та забіжні (під кутом). Підсходинки прикріплюють вертикально, під кутом 90 градусів до площини сходинки.

Для огорожі сходів застосовують перила. Вони виконують одночасно практичні та естетичні функції. Невисокі фігурні стовпці, що нагадують колони, називають балясини. Вони встановлюються вертикально і підтримують перила. Їх головна функція – захисна. Поручні кріпляться на опорний стовп, який надає перилам стійкості, він схожий на балясини, але більший. Розміщається на початку перил та в ключових місцях конструкції перил.

Основа сходів складається із двох частин. Косоур – це несучий елемент, розташований під сходовими ступенями. До торців сходинок (сторона перильного огородження, рідше – внутрішня сторона) примикає тятива – теж несуча напрямна.

Чому варто замовити комплектуючі до сходів з дерева від інтернет-магазину Klen.ua ТМ?

 • Персональний підхід

  Ми пропонуємо вам повний набір комплектуючих із дерева різних порід: дуб, бук, ясен. Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір, надавши усю необхідну інформацію.

  Для нестандартних рішень у нашому штаті є дизайнер. Він підкаже вам відповідні розміри комплектуючих саме до ваших дерев’яних сходів і зможе реалізувати будь-які навіть найсміливіші й оригінальні ідеї. Ваші сходи будуть особливими!

 • Ідеальні поєднання

  З готових варіантів в розділі представлено асортимент деталей для сходів, які вдало поєднуються між собою. Не потрібно купувати балясини в одному інтернет-магазині, а ступені в іншому – замовляйте все й одразу у нас!

 • Природні матеріали високої якості

  У виробництві ми використовуємо лише сертифіковані матеріали, які пройшли ретельний відбір. Дерево має довговічний і унікальний візерунок. Усі вироби є безпечними для дітей, дорослих, тварин і навколишнього середовища.

 • Вигідні ціни

  Якісні сходи обійдуться дешевше хоча б тому, що їх не потрібно постійно ремонтувати. Обираючи деревину, ви спочатку витрачаєте дещо більше, але потім заощаджуєте протягом десятків років.

Як швидко купити комплектуючі для сходів?

Ми намагаємося зробити процес вибору і замовлення максимально зручним для вас. Комплектуючі до сходів з дерева можна купити оффлайн у наших магазинах чи замовити безпосередньо у цьому розділі.

Ваше замовлення буде оброблено, відправлено і доставлено у будь-який куточок України протягом декількох днів будь-яким зручним для вас способом. За наявності бажання і можливості ви можете забрати комплектуючі до сходів у Львові та Києві самостійно за відповідними адресами.

Адреси магазинів:

 • На Закарпатті: Іршавський р-н, с. Ільниця, вул. Лесі Українки, 7.
 • Київ: вул. Синьоозерна, 1/51.
 • Львів: вул. Навроцького, 4.

Любите красу в дрібницях і хочете створити безпечну атмосферу в домі?

Обирайте комплектуючі для сходів від інтернет-магазину Klen.ua ТМ

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння