Стовпи

Стовпи зняті з виробництва, розпродаж залишків, обов'язково запитуйте наявність у менеджерів!

Стовпи від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Вироблені з бука або дуба для виготовлення та монтажу конструкції сходів. Замовте стовпи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Стовпи купити за ціною від виробника в Києві, Львові, Рівному та інших містах України

Дерев’яні стовпи – частина сходів, котра одразу впадає в очі. Масивність на фоні решти елементів змушує приділяти їй більше уваги. Але крім краси, дерев’яний стовп у першу чергу – практичний винахід. Хочете убезпечити себе та своїх рідних? Інтернет-магазин Klen.ua ТМ підкаже, на що слід звернути увагу, вибираючи стовпи для сходів.

Дерев’яні стовпи: сильна та надійна опора Ваших сходів

Обираємо стовпи для сходів правильно

Стовпи у першу чергу виконують опорну та захисну функції, і лише потім – декоративну. Їх розміщують на початку і в кінці сходинкового маршу, а також на поворотах. Від балясин вони відрізняються розміром, але суть та сама: є можливість прикрашати стовпи різьбою, покриттям, інкрустацією. Поєднання стовпів і балясин, перил з іншими елементами декору допоможе створити бажану атмосферу.

Відповідно до правил безпеки, висота захисної огорожі має становити 90 см і більше, тому мінімальна висота елементів огорожі, розташованих вертикально, – така сама. Роблять стовпи з металу, каменю, деревини.

Для приватного будинку оптимальний вибір – деревина. Вона довговічна, легко реставрується, випромінює гармонію і тепло. Ще одна причина обрати дерев’яні стовпи – ціна. Ковані обійдуться мінімум у 2-3 рази дорожче. Маючи доступну вартість, усі стовпи з дерева мають дорогий та благородний вигляд, ідеально вписуючись у приміщення різного стилю та характеру.

Часто перший стовп роблять «лицем» сходів, прикрашають багатою ручною або машинною різьбою. Після обробки цей елемент стає одним із центральних, тому варто обирати універсальний стиль – на випадок ремонту.

Чому варто купити дерев’яні стовпи в інтернет-магазині Klen.ua ТМ?

  • Професійна безкоштовна консультація.

    Наш спеціаліст завжди на зв’язку і допоможе вам підібрати той варіант, котрий ідеально підійде для ваших сходів і впишеться в інтер’єр приміщення.

  • Екологічність матеріалів.

    Ми використовуємо для стовпів лише натуральні матеріали: різні види деревини (дуб, бук, ясень). Усі матеріали, перш ніж бути використаними, проходять ретельну перевірку та підтвердження якості.

  • Комплексний асортимент.

    У нас ви знайдете всі комплектуючі до сходів. На одному сайті за допомогою зручної навігації можна обрати стовпи, балясини, сходи і решту для затишку і безпеки будинку. Більше не треба витрачати час на пошук комплектуючих і деталей по всьому Інтернету.

Зручні покупки і швидка доставка

Завдяки налагодженій системі роботи з клієнтами, ви завжди зможете обирати зручний спосіб покупки і доставки виробів. Стовпи з дерева доступні для замовлення прямо в цьому розділі, а також у наших магазинах.

Ваше замовлення буде опрацьовано і доставлено обраним вами способом протягом всього 1-3 днів. Окрім цього, дерев’яні стовпи у Львові і Києві ви можете забрати самостійно зі складу представництв. Усю необхідну інформацію ви легко знайдете у розділі «Контакти».

Хочете створити вдома безпечний і затишний простір?

Обирайте дерев’яні стовпи за привабливою ціною в інтернет-магазині Klen.ua ТМ

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Порода деревини
Висота, мм
Розмір основи заготовки, мм
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння