Сходи для горищ і підвалів

Наявність у вашому приватному будинку горища та підвалу значно розширює функціональні можливості житла. Ці допоміжні приміщення дають вам додатковий простір, де ви зможете складувати сезонні речі, компактно розмістити будівельні матеріали і габаритний садовий інвентар, знайти місце для установки технічних вузлів будівлі або ж використовувати його в якості більярдної кімнати, ігрової зони, творчої майстерні, додаткової спальні.

Дерев'яні сходи для горищ і підвалів - новий рівень комфорту

Однак перед цим вам необхідно буде вирішити одне важливе питання - як найкращим чином забезпечити доступ до цих приміщень, щоб при цьому зберегти загальний стиль й естетику інтер'єру будинку? І відповідь проста - встановити спеціальні малогабаритні сходи з цілісного масиву дерева для горищ і підвалів.

Сконструйовані з урахуванням розташування виходу на горище, а також нюансів спуску в підвал, дані сходи мають свою геометрію та особливості, відмінні від класичної сходової конструкції. При цьому сходи на горище, як і підвальні сходи, крім функціонального призначення, повинні мати цілу низку якостей, необхідних для ефективних і безпечних підйомів та спусків.

Якими мають бути ідеальні дерев'яні сходи в підвал або на горище?

  • Компактними. З огляду на особливість виходів на горище і спуску в підвал, малогабаритним сходам необхідно займати мінімум кімнатного простору, будучи при цьому гармонійним доповненням до загального інтер'єру.
  • Міцними. Навіть через роки, малогабаритні сходи з масиву дерева повинні залишатися у формі, без будь-яких натяків на хиткість або деформацію.
  • Безпечними. Виконані з дерева, сходи в підвал або на горище повинні мати достатню ширину сходин для забезпечення безпечного підйому та спуску, а також міцні й зручні поручні. При цьому не повинно бути гострих кутів і небезпечних металевих деталей, в які можна випадково поранитися або пошкодити одяг.
  • Зручними. Висота між сходинками, кут нахилу сходів, а також ширина між їх поручнями повинні бути такими, щоб кожен з членів сім'ї міг комфортно переміщатися по сходах, не відчуваючи значних утисків в рухах.
  • Натуральними. Останнє в даному списку, але далеко не останнє за значенням - це якість дерев'яних малогабаритних сходів для підвалів і горищ та їх екологічність. Оскільки даний предмет інтер'єру розташовується в житловому будинку, він повинен бути на 100% нетоксичним і екологічно безпечним для здоров'я людей.

Важливо, щоб ціна на підвальні сходи або ж сходи на горище відповідала їх якості. Але які з малогабаритних сходів відповідатимуть всім цим параметрам?

Широким попитом серед власників великих приватних будинків і дач користується дерев'яна драбина розкладного типу, рідше - металеві гвинтові конструкції. Однак найбільш популярними вважаються стаціонарні сходи «качиний крок», які в повній мірі відповідають всім перерахованим вище якостям і є найбільш придатними для вузьких і високих горищних підйомів. Що ж стосується спуску в підвальні приміщення, то тут, як правило, встановлюється стаціонарна Г-подібна конструкція, або ті самі сходи «качиний крок», купити які, в більшості випадків, буде безпрограшним варіантом.

Де в Україні купити сходи на горище або в підвал буде найвигідніше?

Якщо ви хочете придбати для свого будинку 100% натуральні, довговічні та практичні сходи в підвал або для горища, що відповідають всім параметрам приміщення, то фахівці інтернет-магазину Klen.ua виготовлять для вас ексклюзивні сходи, виконані з масиву дуба, бука або ясена , які будуть враховувати особливості вашого будинку, побажання членів сім'ї і прослужать не один десяток років.

У нас ви знайдете оригінальні сходи качиний крок, ціна яких вас приємно здивує, або зможете за ціною від виробника замовити вже готові малогабаритні сходи, купити які можна буквально в пару кліків мишки прямо на цьому сайті з 100% гарантією оригінальності.

Успішно доданий в список порівняння