Маршеві сходи

Маршеві сходи

Зручні, надійні та надзвичайно стійкі, такі сходи, як найкраще підійдуть до класичного інтер’єру та принесуть комфорт у Ваш дім. Сходи з прямим маршем - кращий вибір для заміського будинку чи котеджа.

Г-подібні сходи

Г-подібні сходи

Стійка конструкція, яка неповторно вписується в будь-який інтер'єр і економить простір. Естетичні та комфортні сходи сподобаються тим, хто цінує ергономіку простору.

П-подібні сходи

П-подібні сходи

Солідно та розкішно виглядають п-подібні сходи закритого типу. Вони потребують чималого простору, проте під сходами зручно розміщувати сховище для речей чи потаємну шафу.

Гвинтові сходи

 Гвинтові сходи

Оригінальні, стильні та сучасні, гвинтові сходи стануть не просто засобом переміщення між поверхами, але й яскравим дизайнерським рішенням.

Комбіновані сходи

Комбіновані сходи

Ідеальні для тих, хто любить нестандартні рішення та оригінальний багатий інтер’єр. В комбінованих сходах поєднуються  вишуканість натуральної деревини з кованими поручнями, або ж різні види маршів для Вашої зручності та комфорту.

Надійність, зручність, красивий зовнішній вигляд – ось основні критерії, яким повинні відповідати сходи під ключ. При цьому технічні та експлуатаційні характеристики повинні гармонійно поєднуватися з оригінальним дизайном. Адже сходи сьогодні не просто зручна конструкція, але і один з головних елементів в інтер’єрі. Компанія «К’Лен» виготовляєдерев’яні сходи різної складності. Можна замовити прості конструкції (економ класу) або конструкції з елементами гнуття та різьбленням, тим самим ми можемо задовольнити побажання всіх клієнтів. Ми контролюємо якість виконання на всіх етапах виробництва. Розробка проекту сходів, підготовка матеріалу, оздоблювальні роботи – кожен етап проходить ретельну перевірку. Користуватися виготовленою конструкцією буде безпечно і комфортно. Принципи, на які потрібно звернути увагу замовнику:

  • сходи – це візитна картка господаря: вона «зустрічає і проводжає» гостей;
  • заздалегідь думати за сходи, ще на етапі проектування будинку;
  • використання натуральних екологічних матеріалів.

Менеджери допоможуть Вам вибрати тип сходів в Києві або в Закарпатті. Наші сходи замовляють вже не перший рік. Протягом цього часу компанія «К’Лен» отримала багато вдячних відгуків. Прийшла Ваша черга переконатися в нашому професіоналізмі.

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння