Г- подібні сходи

Г- подібні сходи зняті з виробництва

Г- подібні сходи від виробника Klen.ua™ як один з різновидів маршевих сходів. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте Г- подібні сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-3 з 3 товарів

Г-подібні сходи з дерева у Львові та Києві. Краща ціна, гарантія якості

Найбільш поширеним з існуючих типів сходів є Г – подібний – оптимальний варіант, який заслужив популярність легкістю встановлення, загальною компактністю конструкції і великим потенціалом для декорування. Особливу повагу здобули саме дерев’яні Г-подібні сходи. Дерево, як відомо, найкращий в своєму роді матеріал для організації такого типу конструкцій: воно презентабельне, практичне та повністю безпечне. Сходи такого виду відрізняються типом конструкцій з можливість повороту маршу під прямим кутом. Поворотні ділянки виконуються через площадку чи через дві-три сходинки. Плануючи придбати для оселі такі сходи, варто звернути увагу на те, що г-подібна конструкція з некоректно розрахованим числом сходинок на повороті суттєво втрачає в комфорті. Справа в тому, що вузька частина сходинок практично не використовується, а відповідно, при ходьбі цю ділянку сходів прийдеться обходити.

Г-подібні сходи з дерева – простота й комфорт в одній конструкції

Які переваги г-подібних сходів у порівнянні з іншими типами конструкцій?

  • Універсальність. Гармонійно вписується в будь-який житловий простір: приватний будинок, котедж, багаторівнева квартира, може бути спуском в підвальне приміщення дому, гараж або бути підйомом на горище, мансарду. Багатофункціональність визначається також доволі скромними вимогами для облаштування – сходи займають один кут. Додатковим бонусом є те, що простір під сходами Ви можете використати для шафи чи комірки.
  • Доступна ціна. Простота виготовлення і монтажу сходів цієї категорії значно здешевлює їх вартість, не впливаючи на високу якість виробу. Економія в засобах ніяк не відображається на загальній надійності конструкції, модулі здатні витримувати великі навантаження.
  • Непримітність, гармонічність легкість. Геометрія сходового комплексу практично виключає його із загальної обстановки приміщення. Сходи є органічним доповненням будь-якого інтер’єру.
  • Комфорт і простота в експлуатації. Важливий момент, особливо для людей похилого віку. Для них, як приклад, г-подібні сходи на другий поверх з площадкою будуть набагато зручнішими ніж із забіжними сходинами. Створений на середині дистанції кут 90 градусів з невеликою рівною площею дозволить відпочити при підйомі чи спуску. Цей прийом можна застосувати і до П-подібних сходів.

На що звернути увагу при покупці?

Вибір та монтаж г-подібних сходів має відповідати точним попереднім розрахункам. Рекомендуємо довіритися у цьому питанні спеціалістам, особливо, якщо ваша мета – г-подібні сходи з забіжними сходинками. Найдрібніша помилка суттєво відобразиться на майбутньому комфорті в експлуатації. Важливо, щоб увесь комплекс робіт надавався однією компанією, яка виконуватиме і проектну, і монтажну частини робіт. Спеціалісти «К’Лен» візьмуть на себе всі ваші клопоти пов’язані з вибором, підготовкою та монтажем сходів, щоб ви отримали максимально якісний і приємний результат у найкоротший термін.

Якщо Вас насторожує замовлення сходів у інтернет-магазині, ми з радістю готові надати вам всю потрібну інформацію в наших торгових представництвах офлайн. Тут вас чекає той же асортимент товарів та послуг, а також можливість побачити на власні очі варіанти облаштування сходів. Консультанти легко реалізують ваше бачення майбутньої конструкції за допомогою комп’ютерних додатків.

Г-подібні сходи від «К’Лен» – просте та стильне рішення для сучасного дому.

Фільтрувати

Конструкція сходів
Сходи
Тип сходів
Поворот сходів
Поворот через
Матеріал огородження
Декоративний стовп
Балясини
Покриття
Напівкруглий елемент сходини
Напівкруглий елемент підсходини
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння