Г- подібні сходи

Г- подібні сходи зняті з виробництва

Г- подібні сходи від виробника Klen.ua™ як один з різновидів маршевих сходів. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте Г- подібні сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-3 з 3 товарів

Г-подібні сходи з дерева у Львові та Києві. Краща ціна, гарантія якості

Найбільш поширеним з існуючих типів сходів є Г – подібний – оптимальний варіант, який заслужив популярність легкістю встановлення, загальною компактністю конструкції і великим потенціалом для декорування. Особливу повагу здобули саме дерев’яні Г-подібні сходи. Дерево, як відомо, найкращий в своєму роді матеріал для організації такого типу конструкцій: воно презентабельне, практичне та повністю безпечне. Сходи такого виду відрізняються типом конструкцій з можливість повороту маршу під прямим кутом. Поворотні ділянки виконуються через площадку чи через дві-три сходинки. Плануючи придбати для оселі такі сходи, варто звернути увагу на те, що г-подібна конструкція з некоректно розрахованим числом сходинок на повороті суттєво втрачає в комфорті. Справа в тому, що вузька частина сходинок практично не використовується, а відповідно, при ходьбі цю ділянку сходів прийдеться обходити.

Г-подібні сходи з дерева – простота й комфорт в одній конструкції

Які переваги г-подібних сходів у порівнянні з іншими типами конструкцій?

  • Універсальність. Гармонійно вписується в будь-який житловий простір: приватний будинок, котедж, багаторівнева квартира, може бути спуском в підвальне приміщення дому, гараж або бути підйомом на горище, мансарду. Багатофункціональність визначається також доволі скромними вимогами для облаштування – сходи займають один кут. Додатковим бонусом є те, що простір під сходами Ви можете використати для шафи чи комірки.
  • Доступна ціна. Простота виготовлення і монтажу сходів цієї категорії значно здешевлює їх вартість, не впливаючи на високу якість виробу. Економія в засобах ніяк не відображається на загальній надійності конструкції, модулі здатні витримувати великі навантаження.
  • Непримітність, гармонічність легкість. Геометрія сходового комплексу практично виключає його із загальної обстановки приміщення. Сходи є органічним доповненням будь-якого інтер’єру.
  • Комфорт і простота в експлуатації. Важливий момент, особливо для людей похилого віку. Для них, як приклад, г-подібні сходи на другий поверх з площадкою будуть набагато зручнішими ніж із забіжними сходинами. Створений на середині дистанції кут 90 градусів з невеликою рівною площею дозволить відпочити при підйомі чи спуску. Цей прийом можна застосувати і до П-подібних сходів.

На що звернути увагу при покупці?

Вибір та монтаж г-подібних сходів має відповідати точним попереднім розрахункам. Рекомендуємо довіритися у цьому питанні спеціалістам, особливо, якщо ваша мета – г-подібні сходи з забіжними сходинками. Найдрібніша помилка суттєво відобразиться на майбутньому комфорті в експлуатації. Важливо, щоб увесь комплекс робіт надавався однією компанією, яка виконуватиме і проектну, і монтажну частини робіт. Спеціалісти «К’Лен» візьмуть на себе всі ваші клопоти пов’язані з вибором, підготовкою та монтажем сходів, щоб ви отримали максимально якісний і приємний результат у найкоротший термін.

Якщо Вас насторожує замовлення сходів у інтернет-магазині, ми з радістю готові надати вам всю потрібну інформацію в наших торгових представництвах офлайн. Тут вас чекає той же асортимент товарів та послуг, а також можливість побачити на власні очі варіанти облаштування сходів. Консультанти легко реалізують ваше бачення майбутньої конструкції за допомогою комп’ютерних додатків.

Г-подібні сходи від «К’Лен» – просте та стильне рішення для сучасного дому.

Фільтрувати

Тип сходів

Поворот через

Напівкруглий елемент сходини

Напівкруглий елемент підсходини

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння