С-подібні сходи

С-подібні сходи від виробника Klen.ua™ як один з різновидів маршевих сходів. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте С-подібні сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


С-подібні дерев'яні сходи у Львові та Києві. Краща ціна, гарантія якості

С-подібні сходи - популярний тип конструкції, примітний відносною простотою установки. До їх загальних характеристик можна віднести легкість зовнішнього вигляду, зручність експлуатації, а також невеликий займаний простір. Поворот на 180 градусів виконується прямою конструкцією з косоуров або їх поєднанням з тятивою.

Найпоширеніший варіант - С-подібні сходи з забіжними сходинами. Саме вони забезпечують широкий кут підйому на верхній поверх, зберігають цілісність і надійність конструкції протягом десятиліть. Поворот виконується в формі плавної дуги зі строгим розрахунком сходового маршу, допускається присутність ширшої сходини, яка виступає в якості своєрідного майданчика, що підвищує безпеку пересування.

Сходи даної категорії виготовляються з довговічних порід деревини: бук, дуб, ясен - це оптимальний матеріал, він простий в обробці, зручний при заміні деталей, приємний своїм розкішним видом, випромінює тепло, гармонію, робить атмосферу будь-якого приміщення затишною. Якщо Ви віддаєте перевагу одночасно практичним і сучасним рішенням, С-подібні сходи з дерева - однозначно правильний вибір. До переваг таких сходів відноситься, перш за все, надійність - при зовнішній легкості, конструкція здатна витримувати серйозні і постійні навантаження, в тому числі підйом / спуск громіздких, важких речей. Якщо Ви хочете зробити суміщення стилів і типів придивіться до комбінованих сходів.

С-подібні сходи - надійність виюватих форм

Де установка с-подібного сходового маршу буде найбільш доцільною?

 • У приміщеннях з обмеженою площею або вузькою шахтою для переходу на наступний рівень.
 • У просторі, де інший варіант буде дисонувати з єдиним стилем обробки.
 • Там, де естетика не є пріоритетом, а сходи служать скоріше необхідним функціональним атрибутом.

В цілому будь-яка житлоплоща придатна до установки с-подібних сходів на другий поверх, важливо тільки дотримуватися загальних технічних параметрів і дотримуватися пропорції.

Чому купити с-подібні сходи слід саме в інтернет-магазині Klen.uaТМ?

 • Професійні консультації.

  Фахівці нашої компанії швидко і розгорнуто дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть зробити правильні заміри, вибрати модель та обробку сходів, які ідеально підійдуть саме Вам.

 • Зручна співпраця.

  Ви можете зробити покупку і отримати більш детальну інформацію в наших офлайн-магазинах, які знаходяться в Києві, Львові та на Закарпатті.

 • Індивідуальний підхід

  Ми виготовимо сходи під замовлення з урахуванням Ваших особистих вимог і побажань.

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині Klen.ua ТМ - Ви отримуєте в своє розпорядження професійну команду майстрів, які в силу свого багаторічного досвіду знайомі з усіма нюансами виготовлення і монтажу сходів. Весь процес - від початкових розрахунків до фінального монтажу пройде під їх контролем, Ви зможете самостійно контролювати кожен етап роботи.

Оформляйте замовлення в магазинах компанії «К'ЛЕН» - і отримаєте цілеспрямованих і відповідальних партнерів для реалізації Ваших навіть найскладніших і найцікавіших завдань!

Фільтрувати

Ціна

0 грн 0 грн

Конструкція сходів

розгорнути список згорнути список

Сходи

розгорнути список згорнути список

Тип сходів

розгорнути список згорнути список

Поворот сходів

розгорнути список згорнути список

Поворот через

розгорнути список згорнути список

Матеріал огородження

розгорнути список згорнути список

Покриття

розгорнути список згорнути список

Напівкруглий елемент сходини

розгорнути список згорнути список

Напівкруглий елемент підсходини

розгорнути список згорнути список
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння